producerat av xponent

Kontakt

Galatea Spirits AB

Besöksadress:
Gustavslundsvägen 133
167 51 Bromma

Postadress:
Box 15112
167 15 Bromma

Org.nr: 556504-0606

Telefon, växel: 020 – 21 24 00
info@galatea.se


Order

Ordertelefon 020 – 21 24 10

Orderfax 0586 – 842 88

Ordermail order@galatea.se


restaurangsäljare

Skåne, Blekinge
Thomas Landström
08 – 600 7426
0704 – 16 94 22
t.landstrom@galatea.se

Göteborg, Bohuslän,
Halland & Västergötland

Johan Ericsson
08 – 600 7417
070 – 416 9421
johan@galatea.se

Stockholm, Uppsala
Jörgen Derantz
08 – 600 7413
070 – 935 9701
jorgen@galatea.se

Stockholm, Gotland
Peter Skogblad
08 – 600 7409
073 – 332 5890
peter@galatea.se

Stockholm City
Tomas Härenstam
08 – 600 7424
070 – 393 9362
tomas@galatea.se

Småland, Östergötland & Öland
Christian Lindblom
08 – 600 7416
076 – 148 7200
christian@galatea.se

Dalarna, Närke, Värmland
& Västmanland

Peter Tomasek
08 – 600 7423
072 – 210 0440
petert@galatea.se

Norrland
Magnus Rode
08 – 600 7425
070 – 666 6344
magnusr@galatea.se


grossistansvarig
teknisk utrustning / beställning av fatservice
Caj Jansson
08 – 600 7410
070 – 935 9704
caj@galatea.se


ekonomichef
Christina Larsson
08 – 600 7419
072 – 746 4900
christina@galatea.se

ekonomi
Valentina Gazivoda Robertsson
08 – 600 7403
072 – 530 9175
valentina@galatea.se

ekonomi krog
Patricia Asplind
08 – 600 7427
073 – 683 4231
patricia@galatea.se

säljchef
Ola Malmqvist
08 – 600 7414
073 – 364 3200
ola@galatea.se

försäljningsdirektör & vVD
Mats Folkeson
08 – 600 7407
070 – 835 8148
mats@galatea.se

marknadskoordinator
Systembolaget / export / miljöansvarig

Mia Hernodh
08 – 600 7421
072 – 219 7400
mia@galatea.se

marknadsassistent
Nesrin Kaya
08 – 600 7429
070 – 323 5800
nesrin@galatea.se

PR- och eventansvarig
Daniel Edin
08 – 600 7428
073 – 646 0280
daniel@galatea.se


head brewer S:t Eriks Bryggeri
Jessica Heidrich
08 – 600 7404
070 – 403 9740
jessica@galatea.se


brand manager öl
Dan Samson
08 – 600 7401
073 – 444 9182
dan@galatea.se

brand manager öl
Stefan Johansson
08 – 600 7420
070 – 274 9621
stefan@galatea.se

brand manager öl
Marc Eysermans
08 – 600 7402
070 – 328 0020
marc@galatea.se

brand manager svenska varumärken
Lasse Persson
08 – 600 7422
072 – 220 9700
lasse@galatea.se

brand manager sprit
Peter Edin
08 – 600 7411
070 – 942 3424
petere@galatea.se

Kontakta Galatea

Namn*

E-post*

Ämne

Meddelande

*glöm inte att fylla i ditt namn och din e-postadress


Galatea Spirits AB
Den här webbplatsen innehåller information om alkoholhaltiga drycker. Du måste därför vara 20 år fyllda för att besöka galatea.se
 
This website contains information on alcoholic beverages. You must be over 20 years old to enter.